The Grey Fire Forum

Projekt The Grey Fire - porady i tutoriale informatyka

Ogłoszenie

Oficjalny start w październiku. Trwają przygotowania na start. W październiku dojdzie także strona internetowa dla uściślenia współpracy oraz zamknięcia projektu The Grey Fire.

#1 2009-09-20 10:08:27

cohen

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-18
Posty: 28
Punktów :   

Witam wszystkich

Jestem Cohen, o tym kim jesteś zasadniczo nikt nie musi koniecznie wiedzieć. Jestem studentem 2 roku informatyki, który lubi grzebać w kodzie źródłowym. Lubię także testować pozycjonowanie oraz różne serwisy w sieci.

W czasie studiów doszło do mnie że jestem magnesem ściągającym opiłki żelaza. Słuchają mnie wszyscy gdy mówię o matematyce, informatyce oraz fizyce. Co jeszcze kiedyś wydawało mi się ciężkim orzechem do zgryzienia. Teraz wydaje się mi łatwiejsze i przystępniejsze.

Zajmuje się jeszcze teraz głównie PHP. Jednakże od szerokiego użycia MySQL dzieli mnie zaledwie kilka miesięcy pracy nad PHP. Prawdopodobnie niedługo zacznę przechodzić na SQL i jego użycie z PHP.

W sieci można mnie spotkać pod tym nickiem jeszcze na kilku innych stronach typu forum internetowe. Hmm, tyle tytułem wstępu.

Pozdrawiam i zapraszam do pisania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swiatxninja.pun.pl www.rusinow.pun.pl www.ekonomiawsei.pun.pl www.inzynieria2010.pun.pl www.byledoprzerwy.pun.pl